Zbog parnih zutih kartona:
Zbog crvenih kartona:
Zbog povreda:

Komentar
Borio sam se lavovski protiv prvog na tabeli,ali sve je to dzabe kada nemam srece i kada i pored 2:0 sam napadao i jurio jos.Sta da kazem 2 gola na pas pas pas pas pas pas i sut i prodje lopta ne znam ni sam gde je prosla.Poslednji gol ne zelim da komentarisem zaista i to sto moj stoper daje beku a ja dao unapred pas.Mnogo sam bolje igrao lepse,slobodnije nije neko silovanje bilo ma bas sam lepo igrao,ali ne moze i ne moze jer eto ne znam da sacuvam loptu jer ocigledno odma ispucavam da ne bi iblo zadrzavanje vremena ili sta ja znam.Nisam zasluzio nista sem pobede jer sam bio bolji,Wolf je promasio jednu sansu 1 na 1 i to mu priznajem da je bilo sranje sa moje strane,ali ostalo ne mogu jer sam od starta bio bolji ali eto da Bog da meni bila svaka ovakva tekma. Hvala ti na fer i korektnoj igri i eto to je to. sve najbolje i idi u D1 molim te da te tamo sere jer od tekmi sa tobom dobicu rak,tumor,sidu,hepatits i srcani udar odjednom jer ovo je neverovatno. GG WP ziv bio brate