Zbog crvenih kartona:
Zbog povreda:

Komentar
Komentar
Domacin je od samog pocetka jako dobro krenuo na nas gol,vrsili su pritisak jedno duze vreme i stvarali prilike. MI smo odma uzvratili i to pogodtkom Gabija u 23 min. sjajna asistencija od Belhande. E onda eto u 24 min. pravi se nespretno glupost PENAL koji prvi put vidim ovakav na PES-u jer sam povukao igraca. Lepo se vidi na snimku. Da bude jos gore dobijam crveni karton za ovo. Jako velika steta sto se ovo desilo i penal nisam uspeo odbraniti 1:1 e sad je trebalo izdrzati do kraja mec sa igracem manje.Igrali smo hrabro i nismo se branili i vec smo mogli voditi u 29 min gde sam iz vise suteva probao dati gol al najbolja je od Depaya gde golman vadi nogom tu loptu sa linije,neverovatno. Domacin pred kraj prvog dela je imao sjajnu sansu i promasili su na nasu srecu. Drugo poluvreme krece malo nesigurno od strane mojih igraca pa se pas lako sece jer se ne otkrivaju dobro. U drugom poluvremenu je bila situacija da sam ja bio povlacen od strane protivnika nad Thauvinom ali sudija se nije oglasio ali je mogao jer je bila ista situacija. Domacin je napadao i vrsio pritisak i stvarali su par sansi,Ruli je bio sjajan ali onda u 59 min. nije mogao nista i 2:1 za domace sasvim zasluzeno. E onda ide jedna jako dobra akcija od nase sredine pa do kraja gde Pogba lako daje gol za 2:2 igrao se 66 min. E onda u 83 min se nekako stvara rupa o odbrani i 3:2 steta jer smo jako dobro igrali i pokrivali dobar deo terena.U 85 min Pogba sa distance i ta lopta ide pored same stative,neverovatno. :( :( i tu nije moglo vise nista da se uradi jer su igraci bili bas premoreni. Cestitke domacinu za fer plej i dolicnu partiju kao i za TITULU. CESTITAM