Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D3 - Sezona 18

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. NK Vitez Bužim 32 26 3 3 97 32 65 81
2. Freedom Fighters 32 22 7 3 81 45 36 73
3. FC Arsenal 32 19 5 8 67 47 20 62
4. FK Željo 32 16 9 7 55 47 8 57
5. FK Jastrebac Blace 32 17 6 9 68 52 16 56
6. Earnest United 32 16 5 11 61 56 5 53
7. Leeds United FC 32 15 4 13 41 41 0 49
8. Peckham Trotters 32 12 10 10 54 57 -3 46
9. FK Grdica Kraljevo 32 13 5 14 55 64 -9 44
10. AC Milan 32 11 9 12 48 47 1 42
11. FK Partizan 32 11 11 10 46 42 4 41
12. FC Chelsea 32 12 5 15 50 62 -12 41
13. FK Jagodina 32 10 8 14 31 36 -5 36
14. Pirati 32 10 4 18 38 60 -22 34
15. Zvezdara FC 32 6 10 16 41 73 -32 28
16. Royal FC 32 3 5 24 20 60 -40 14
17. FK Jošanica 32 0 0 32 0 32 -32 0

Raspored D3

Round 1
FC Arsenal 1 : 0 Royal FC
FK Jagodina 4 : 2 FC Chelsea
Zvezdara FC 0 : 1 Leeds United FC
Pirati 0 : 7 NK Vitez Bužim
FK Partizan 0 : 0 FK Željo
FK Jastrebac Blace 4 : 4 FK Grdica Kraljevo
FK Jošanica 0 : 1 AC Milan
Freedom Fighters 3 : 2 Earnest United
Round 2
AC Milan 0 : 3 Freedom Fighters
FK Grdica Kraljevo 1 : 0 FK Jošanica
FK Željo 3 : 3 FK Jastrebac Blace
NK Vitez Bužim 4 : 1 FK Partizan
Leeds United FC 2 : 1 Pirati
FC Chelsea 2 : 2 Zvezdara FC
Royal FC 0 : 1 FK Jagodina
Peckham Trotters 2 : 4 FC Arsenal
Round 3
FK Jagodina 0 : 1 Peckham Trotters
Zvezdara FC 1 : 1 Royal FC
Pirati 0 : 1 FC Chelsea
FK Partizan 0 : 1 Leeds United FC
FK Jastrebac Blace 0 : 6 NK Vitez Bužim
FK Jošanica 0 : 1 FK Željo
Freedom Fighters 3 : 2 FK Grdica Kraljevo
Earnest United 1 : 1 AC Milan
Round 4
FK Grdica Kraljevo 4 : 3 Earnest United
FK Željo 1 : 3 Freedom Fighters
NK Vitez Bužim 1 : 0 FK Jošanica
Leeds United FC 2 : 1 FK Jastrebac Blace
FC Chelsea 3 : 1 FK Partizan
Royal FC 0 : 4 Pirati
Peckham Trotters 1 : 1 Zvezdara FC
FC Arsenal 3 : 0 FK Jagodina
Round 5
Zvezdara FC 2 : 2 FC Arsenal
Pirati 0 : 0 Peckham Trotters
FK Partizan 7 : 1 Royal FC
FK Jastrebac Blace 0 : 2 FC Chelsea
FK Jošanica 0 : 1 Leeds United FC
Freedom Fighters 2 : 4 NK Vitez Bužim
Earnest United 1 : 2 FK Željo
AC Milan 2 : 0 FK Grdica Kraljevo
Round 6
FK Željo 2 : 2 AC Milan
NK Vitez Bužim 4 : 1 Earnest United
Leeds United FC 0 : 1 Freedom Fighters
FC Chelsea 1 : 0 FK Jošanica
Royal FC 1 : 2 FK Jastrebac Blace
Peckham Trotters 1 : 1 FK Partizan
FC Arsenal 2 : 0 Pirati
FK Jagodina 3 : 1 Zvezdara FC
Round 7
Pirati 2 : 0 FK Jagodina
FK Partizan 1 : 1 FC Arsenal
FK Jastrebac Blace 0 : 4 Peckham Trotters
FK Jošanica 0 : 1 Royal FC
Freedom Fighters 1 : 1 FC Chelsea
Earnest United 2 : 1 Leeds United FC
AC Milan 1 : 3 NK Vitez Bužim
FK Grdica Kraljevo 2 : 3 FK Željo
Round 8
NK Vitez Bužim 0 : 2 FK Grdica Kraljevo
Leeds United FC 2 : 0 AC Milan
FC Chelsea 2 : 1 Earnest United
Royal FC 0 : 5 Freedom Fighters
Peckham Trotters 1 : 0 FK Jošanica
FC Arsenal 1 : 3 FK Jastrebac Blace
FK Jagodina 0 : 0 FK Partizan
Zvezdara FC 0 : 0 Pirati
Round 9
FK Partizan 1 : 1 Zvezdara FC
FK Jastrebac Blace 0 : 0 FK Jagodina
FK Jošanica 0 : 1 FC Arsenal
Freedom Fighters 2 : 0 Peckham Trotters
Earnest United 2 : 0 Royal FC
AC Milan 1 : 1 FC Chelsea
FK Grdica Kraljevo 1 : 0 Leeds United FC
FK Željo 2 : 3 NK Vitez Bužim
Round 10
Leeds United FC 4 : 2 FK Željo
FC Chelsea 0 : 3 FK Grdica Kraljevo
Royal FC 0 : 1 AC Milan
Peckham Trotters 1 : 1 Earnest United
FC Arsenal 3 : 4 Freedom Fighters
FK Jagodina 1 : 0 FK Jošanica
Zvezdara FC 0 : 2 FK Jastrebac Blace
Pirati 0 : 2 FK Partizan
Round 11
FK Jastrebac Blace 2 : 1 Pirati
FK Jošanica 0 : 1 Zvezdara FC
Freedom Fighters 1 : 3 FK Jagodina
Earnest United 2 : 4 FC Arsenal
AC Milan 1 : 1 Peckham Trotters
FK Grdica Kraljevo 2 : 0 Royal FC
FK Željo 0 : 3 FC Chelsea
NK Vitez Bužim 3 : 1 Leeds United FC
Round 12
FC Chelsea 0 : 3 NK Vitez Bužim
Royal FC 0 : 1 FK Željo
Peckham Trotters 4 : 3 FK Grdica Kraljevo
FC Arsenal 2 : 2 AC Milan
FK Jagodina 1 : 1 Earnest United
Zvezdara FC 2 : 5 Freedom Fighters
Pirati 1 : 0 FK Jošanica
FK Partizan 2 : 3 FK Jastrebac Blace
Round 13
FK Jošanica 0 : 1 FK Partizan
Freedom Fighters 3 : 1 Pirati
Earnest United 4 : 1 Zvezdara FC
AC Milan 0 : 0 FK Jagodina
FK Grdica Kraljevo 2 : 0 FC Arsenal
FK Željo 3 : 1 Peckham Trotters
NK Vitez Bužim 3 : 0 Royal FC
Leeds United FC 5 : 2 FC Chelsea
Round 14
Royal FC 0 : 1 Leeds United FC
Peckham Trotters 0 : 4 NK Vitez Bužim
FC Arsenal 0 : 1 FK Željo
FK Jagodina 2 : 2 FK Grdica Kraljevo
Zvezdara FC 2 : 1 AC Milan
Pirati 1 : 4 Earnest United
FK Partizan 0 : 3 Freedom Fighters
FK Jastrebac Blace 1 : 0 FK Jošanica
Round 15
Freedom Fighters 1 : 1 FK Jastrebac Blace
Earnest United 0 : 3 FK Partizan
AC Milan 4 : 3 Pirati
FK Grdica Kraljevo 2 : 1 Zvezdara FC
FK Željo 2 : 0 FK Jagodina
NK Vitez Bužim 0 : 1 FC Arsenal
Leeds United FC 1 : 3 Peckham Trotters
FC Chelsea 2 : 1 Royal FC
Round 16
Peckham Trotters 0 : 3 FC Chelsea
FC Arsenal 3 : 1 Leeds United FC
FK Jagodina 1 : 4 NK Vitez Bužim
Zvezdara FC 0 : 1 FK Željo
Pirati 1 : 1 FK Grdica Kraljevo
FK Partizan 3 : 2 AC Milan
FK Jastrebac Blace 1 : 2 Earnest United
FK Jošanica 0 : 1 Freedom Fighters
Round 17
Earnest United 1 : 0 FK Jošanica
AC Milan 1 : 2 FK Jastrebac Blace
FK Grdica Kraljevo 2 : 4 FK Partizan
FK Željo 0 : 1 Pirati
NK Vitez Bužim 5 : 2 Zvezdara FC
Leeds United FC 0 : 1 FK Jagodina
FC Chelsea 1 : 4 FC Arsenal
Royal FC 0 : 0 Peckham Trotters
Round 18
Royal FC 0 : 1 FC Arsenal
FC Chelsea 1 : 0 FK Jagodina
Leeds United FC 3 : 0 Zvezdara FC
NK Vitez Bužim 1 : 0 Pirati
FK Željo 1 : 1 FK Partizan
FK Grdica Kraljevo 2 : 1 FK Jastrebac Blace
AC Milan 1 : 0 FK Jošanica
Earnest United 4 : 7 Freedom Fighters
Round 19
Freedom Fighters 3 : 2 AC Milan
FK Jošanica 0 : 1 FK Grdica Kraljevo
FK Jastrebac Blace 7 : 0 FK Željo
FK Partizan 1 : 3 NK Vitez Bužim
Pirati 2 : 1 Leeds United FC
Zvezdara FC 1 : 2 FC Chelsea
FK Jagodina 1 : 0 Royal FC
FC Arsenal 5 : 3 Peckham Trotters
Round 20
Peckham Trotters 1 : 0 FK Jagodina
Royal FC 2 : 2 Zvezdara FC
FC Chelsea 4 : 2 Pirati
Leeds United FC 2 : 1 FK Partizan
NK Vitez Bužim 2 : 2 FK Jastrebac Blace
FK Željo 1 : 0 FK Jošanica
FK Grdica Kraljevo 1 : 3 Freedom Fighters
AC Milan 1 : 2 Earnest United
Round 21
Earnest United 2 : 2 FK Grdica Kraljevo
Freedom Fighters 2 : 3 FK Željo
FK Jošanica 0 : 1 NK Vitez Bužim
FK Jastrebac Blace 2 : 1 Leeds United FC
FK Partizan 3 : 2 FC Chelsea
Pirati 2 : 1 Royal FC
Zvezdara FC 1 : 4 Peckham Trotters
FK Jagodina 1 : 3 FC Arsenal
Round 22
FC Arsenal 1 : 1 Zvezdara FC
Peckham Trotters 1 : 1 Pirati
Royal FC 0 : 1 FK Partizan
FC Chelsea 2 : 4 FK Jastrebac Blace
Leeds United FC 1 : 0 FK Jošanica
NK Vitez Bužim 3 : 3 Freedom Fighters
FK Željo 1 : 2 Earnest United
FK Grdica Kraljevo 0 : 1 AC Milan
Round 23
AC Milan 2 : 2 FK Željo
Earnest United 0 : 1 NK Vitez Bužim
Freedom Fighters 0 : 0 Leeds United FC
FK Jošanica 0 : 1 FC Chelsea
FK Jastrebac Blace 2 : 1 Royal FC
FK Partizan 3 : 3 Peckham Trotters
Pirati 1 : 2 FC Arsenal
Zvezdara FC 0 : 5 FK Jagodina
Round 24
FK Jagodina 3 : 2 Pirati
FC Arsenal 1 : 2 FK Partizan
Peckham Trotters 1 : 5 FK Jastrebac Blace
Royal FC 1 : 0 FK Jošanica
FC Chelsea 1 : 3 Freedom Fighters
Leeds United FC 1 : 2 Earnest United
NK Vitez Bužim 4 : 3 AC Milan
FK Željo 4 : 1 FK Grdica Kraljevo
Round 25
FK Grdica Kraljevo 3 : 5 NK Vitez Bužim
AC Milan 2 : 0 Leeds United FC
Earnest United 2 : 1 FC Chelsea
Freedom Fighters 1 : 1 Royal FC
FK Jošanica 0 : 1 Peckham Trotters
FK Jastrebac Blace 2 : 4 FC Arsenal
FK Partizan 0 : 0 FK Jagodina
Pirati 1 : 2 Zvezdara FC
Round 26
Zvezdara FC 2 : 1 FK Partizan
FK Jagodina 1 : 3 FK Jastrebac Blace
FC Arsenal 1 : 0 FK Jošanica
Peckham Trotters 1 : 4 Freedom Fighters
Royal FC 0 : 2 Earnest United
FC Chelsea 1 : 4 AC Milan
Leeds United FC 1 : 0 FK Grdica Kraljevo
NK Vitez Bužim 1 : 1 FK Željo
Round 27
FK Željo 0 : 0 Leeds United FC
FK Grdica Kraljevo 1 : 0 FC Chelsea
AC Milan 0 : 1 Royal FC
Earnest United 4 : 1 Peckham Trotters
Freedom Fighters 3 : 2 FC Arsenal
FK Jošanica 0 : 1 FK Jagodina
FK Jastrebac Blace 2 : 0 Zvezdara FC
FK Partizan 1 : 2 Pirati
Round 28
Pirati 1 : 4 FK Jastrebac Blace
Zvezdara FC 1 : 0 FK Jošanica
FK Jagodina 2 : 2 Freedom Fighters
FC Arsenal 3 : 2 Earnest United
Peckham Trotters 2 : 3 AC Milan
Royal FC 0 : 1 FK Grdica Kraljevo
FC Chelsea 1 : 3 FK Željo
Leeds United FC 0 : 5 NK Vitez Bužim
Round 29
NK Vitez Bužim 4 : 1 FC Chelsea
FK Željo 2 : 1 Royal FC
FK Grdica Kraljevo 1 : 7 Peckham Trotters
AC Milan 0 : 2 FC Arsenal
Earnest United 1 : 0 FK Jagodina
Freedom Fighters 2 : 1 Zvezdara FC
FK Jošanica 0 : 1 Pirati
FK Jastrebac Blace 0 : 0 FK Partizan
Round 30
FK Partizan 1 : 0 FK Jošanica
Pirati 0 : 1 Freedom Fighters
Zvezdara FC 3 : 3 Earnest United
FK Jagodina 0 : 0 AC Milan
FC Arsenal 3 : 3 FK Grdica Kraljevo
Peckham Trotters 1 : 1 FK Željo
Royal FC 0 : 3 NK Vitez Bužim
FC Chelsea 2 : 2 Leeds United FC
Round 31
Leeds United FC 4 : 3 Royal FC
NK Vitez Bužim 1 : 2 Peckham Trotters
FK Željo 3 : 1 FC Arsenal
FK Grdica Kraljevo 1 : 0 FK Jagodina
AC Milan 6 : 2 Zvezdara FC
Earnest United 3 : 1 Pirati
Freedom Fighters 2 : 2 FK Partizan
FK Jošanica 0 : 1 FK Jastrebac Blace
Round 32
FK Jastrebac Blace 2 : 3 Freedom Fighters
FK Partizan 0 : 1 Earnest United
Pirati 1 : 0 AC Milan
Zvezdara FC 6 : 3 FK Grdica Kraljevo
FK Jagodina 0 : 1 FK Željo
FC Arsenal 2 : 3 NK Vitez Bužim
Peckham Trotters 1 : 1 Leeds United FC
Royal FC 2 : 2 FC Chelsea
Round 33
FC Chelsea 1 : 2 Peckham Trotters
Leeds United FC 0 : 1 FC Arsenal
NK Vitez Bužim 1 : 0 FK Jagodina
FK Željo 2 : 2 Zvezdara FC
FK Grdica Kraljevo 2 : 3 Pirati
AC Milan 1 : 1 FK Partizan
Earnest United 2 : 5 FK Jastrebac Blace
Freedom Fighters 1 : 0 FK Jošanica
Round 34
FK Jošanica 0 : 1 Earnest United
FK Jastrebac Blace 1 : 2 AC Milan
FK Partizan 1 : 0 FK Grdica Kraljevo
Pirati 2 : 6 FK Željo
Zvezdara FC 0 : 5 NK Vitez Bužim
FK Jagodina 0 : 1 Leeds United FC
FC Arsenal 3 : 2 FC Chelsea
Peckham Trotters 3 : 2 Royal FC