Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D1 - Sezona 13

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. Gospoda 46 40 3 3 190 65 125 123
2. ФК Подриње М.Митровица 46 40 2 4 157 56 101 122
3. ФК Црвена Звезда 46 30 6 10 127 71 56 96
4. Fenerbahce 46 29 5 12 127 81 46 92
5. ФК Слобода Ужице 46 27 8 11 123 72 51 89
6. FK Sarajevo 46 26 9 11 120 87 33 87
7. F.C. Internazionale 46 25 8 13 125 89 36 83
8. FK Novi Beograd 46 25 3 18 117 101 16 77
9. FK Krivaja Cazin 46 21 8 17 112 100 12 71
10. Lions 46 19 13 14 114 103 11 68
11. Beogradski Sindikat 46 20 5 21 93 96 -3 65
12. Red Devils United 46 19 7 20 94 95 -1 62
13. HNK Hajduk Split 46 18 9 19 80 91 -11 62
14. FK Jošanica 46 17 4 25 87 126 -39 55
15. FK Novi Pazar 46 16 6 24 89 110 -21 54
16. FK Sloboda Tuzla 46 15 9 22 92 102 -10 53
17. Nottingham Forest F.C. 46 15 9 22 79 101 -22 53
18. Nerazzurri 46 15 7 24 74 89 -15 52
19. Boca Seniors 46 13 8 25 76 106 -30 47
20. FK Sloga Leskovac 46 12 9 25 98 135 -37 45
21. FK Bedem Novi Pazar 46 11 5 30 88 146 -58 38
22. Disidenti BGD 46 10 7 29 65 110 -45 37
23. MM Zemun 46 4 8 34 62 133 -71 20
24. Turbo Elita 46 3 6 37 66 190 -124 15

Raspored D1

Round 1
FK Novi Beograd 1 : 3 F.C. Internazionale
Beogradski Sindikat 3 : 1 Red Devils United
Boca Seniors 1 : 1 Nerazzurri
Disidenti BGD 0 : 1 FK Krivaja Cazin
HNK Hajduk Split 3 : 2 FK Sloboda Tuzla
FK Novi Pazar 1 : 6 MM Zemun
FK Sloga Leskovac 0 : 2 ФК Црвена Звезда
Gospoda 6 : 1 FK Jošanica
Nottingham Forest F.C. 1 : 1 ФК Слобода Ужице
FK Sarajevo 0 : 5 ФК Подриње М.Митровица
Turbo Elita 4 : 4 Lions
Fenerbahce 1 : 1 FK Bedem Novi Pazar
Round 2
F.C. Internazionale 3 : 2 FK Bedem Novi Pazar
Lions 1 : 1 Fenerbahce
ФК Подриње М.Митровица 9 : 0 Turbo Elita
ФК Слобода Ужице 1 : 5 FK Sarajevo
FK Jošanica 3 : 2 Nottingham Forest F.C.
ФК Црвена Звезда 3 : 3 Gospoda
MM Zemun 1 : 2 FK Sloga Leskovac
FK Sloboda Tuzla 1 : 2 FK Novi Pazar
FK Krivaja Cazin 4 : 1 HNK Hajduk Split
Nerazzurri 1 : 1 Disidenti BGD
Red Devils United 2 : 2 Boca Seniors
FK Novi Beograd 5 : 3 Beogradski Sindikat
Round 3
Beogradski Sindikat 2 : 2 F.C. Internazionale
Boca Seniors 2 : 3 FK Novi Beograd
Disidenti BGD 1 : 3 Red Devils United
HNK Hajduk Split 2 : 1 Nerazzurri
FK Novi Pazar 2 : 1 FK Krivaja Cazin
FK Sloga Leskovac 1 : 2 FK Sloboda Tuzla
Gospoda 3 : 0 MM Zemun
Nottingham Forest F.C. 3 : 4 ФК Црвена Звезда
FK Sarajevo 0 : 1 FK Jošanica
Turbo Elita 0 : 7 ФК Слобода Ужице
Fenerbahce 2 : 3 ФК Подриње М.Митровица
FK Bedem Novi Pazar 4 : 5 Lions
Round 4
F.C. Internazionale 3 : 3 Lions
ФК Подриње М.Митровица 7 : 3 FK Bedem Novi Pazar
ФК Слобода Ужице 3 : 1 Fenerbahce
FK Jošanica 2 : 1 Turbo Elita
ФК Црвена Звезда 2 : 0 FK Sarajevo
MM Zemun 2 : 1 Nottingham Forest F.C.
FK Sloboda Tuzla 0 : 6 Gospoda
FK Krivaja Cazin 1 : 2 FK Sloga Leskovac
Nerazzurri 5 : 0 FK Novi Pazar
Red Devils United 3 : 0 HNK Hajduk Split
FK Novi Beograd 1 : 2 Disidenti BGD
Beogradski Sindikat 2 : 1 Boca Seniors
Round 5
Boca Seniors 3 : 2 F.C. Internazionale
Disidenti BGD 0 : 1 Beogradski Sindikat
HNK Hajduk Split 0 : 1 FK Novi Beograd
FK Novi Pazar 1 : 1 Red Devils United
FK Sloga Leskovac 4 : 2 Nerazzurri
Gospoda 4 : 1 FK Krivaja Cazin
Nottingham Forest F.C. 2 : 1 FK Sloboda Tuzla
FK Sarajevo 1 : 1 MM Zemun
Turbo Elita 0 : 5 ФК Црвена Звезда
Fenerbahce 1 : 1 FK Jošanica
FK Bedem Novi Pazar 2 : 5 ФК Слобода Ужице
Lions 2 : 3 ФК Подриње М.Митровица
Round 6
F.C. Internazionale 1 : 2 ФК Подриње М.Митровица
ФК Слобода Ужице 2 : 2 Lions
FK Jošanica 1 : 2 FK Bedem Novi Pazar
ФК Црвена Звезда 3 : 3 Fenerbahce
MM Zemun 2 : 2 Turbo Elita
FK Sloboda Tuzla 0 : 1 FK Sarajevo
FK Krivaja Cazin 3 : 2 Nottingham Forest F.C.
Nerazzurri 0 : 3 Gospoda
Red Devils United 1 : 0 FK Sloga Leskovac
FK Novi Beograd 1 : 2 FK Novi Pazar
Beogradski Sindikat 1 : 0 HNK Hajduk Split
Boca Seniors 4 : 2 Disidenti BGD
Round 7
Disidenti BGD 1 : 2 F.C. Internazionale
HNK Hajduk Split 2 : 2 Boca Seniors
FK Novi Pazar 3 : 4 Beogradski Sindikat
FK Sloga Leskovac 0 : 3 FK Novi Beograd
Gospoda 4 : 3 Red Devils United
Nottingham Forest F.C. 2 : 1 Nerazzurri
FK Sarajevo 4 : 3 FK Krivaja Cazin
Turbo Elita 3 : 3 FK Sloboda Tuzla
Fenerbahce 5 : 2 MM Zemun
FK Bedem Novi Pazar 0 : 3 ФК Црвена Звезда
Lions 2 : 2 FK Jošanica
ФК Подриње М.Митровица 1 : 0 ФК Слобода Ужице
Round 8
F.C. Internazionale 2 : 2 ФК Слобода Ужице
FK Jošanica 0 : 3 ФК Подриње М.Митровица
ФК Црвена Звезда 3 : 2 Lions
MM Zemun 1 : 2 FK Bedem Novi Pazar
FK Sloboda Tuzla 2 : 3 Fenerbahce
FK Krivaja Cazin 3 : 0 Turbo Elita
Nerazzurri 1 : 2 FK Sarajevo
Red Devils United 1 : 3 Nottingham Forest F.C.
FK Novi Beograd 0 : 4 Gospoda
Beogradski Sindikat 2 : 2 FK Sloga Leskovac
Boca Seniors 0 : 0 FK Novi Pazar
Disidenti BGD 1 : 4 HNK Hajduk Split
Round 9
HNK Hajduk Split 1 : 3 F.C. Internazionale
FK Novi Pazar 4 : 3 Disidenti BGD
FK Sloga Leskovac 0 : 1 Boca Seniors
Gospoda 4 : 1 Beogradski Sindikat
Nottingham Forest F.C. 3 : 1 FK Novi Beograd
FK Sarajevo 1 : 0 Red Devils United
Turbo Elita 0 : 1 Nerazzurri
Fenerbahce 1 : 0 FK Krivaja Cazin
FK Bedem Novi Pazar 1 : 5 FK Sloboda Tuzla
Lions 1 : 0 MM Zemun
ФК Подриње М.Митровица 3 : 1 ФК Црвена Звезда
ФК Слобода Ужице 3 : 0 FK Jošanica
Round 10
F.C. Internazionale 5 : 1 FK Jošanica
ФК Црвена Звезда 3 : 1 ФК Слобода Ужице
MM Zemun 2 : 4 ФК Подриње М.Митровица
FK Sloboda Tuzla 7 : 0 Lions
FK Krivaja Cazin 2 : 1 FK Bedem Novi Pazar
Nerazzurri 0 : 2 Fenerbahce
Red Devils United 5 : 2 Turbo Elita
FK Novi Beograd 3 : 4 FK Sarajevo
Beogradski Sindikat 1 : 2 Nottingham Forest F.C.
Boca Seniors 1 : 5 Gospoda
Disidenti BGD 5 : 5 FK Sloga Leskovac
HNK Hajduk Split 1 : 1 FK Novi Pazar
Round 11
FK Novi Pazar 1 : 2 F.C. Internazionale
FK Sloga Leskovac 0 : 3 HNK Hajduk Split
Gospoda 2 : 0 Disidenti BGD
Nottingham Forest F.C. 0 : 3 Boca Seniors
FK Sarajevo 3 : 2 Beogradski Sindikat
Turbo Elita 2 : 3 FK Novi Beograd
Fenerbahce 1 : 2 Red Devils United
FK Bedem Novi Pazar 1 : 1 Nerazzurri
Lions 2 : 2 FK Krivaja Cazin
ФК Подриње М.Митровица 1 : 5 FK Sloboda Tuzla
ФК Слобода Ужице 1 : 2 MM Zemun
FK Jošanica 1 : 2 ФК Црвена Звезда
Round 12
F.C. Internazionale 1 : 5 ФК Црвена Звезда
MM Zemun 2 : 0 FK Jošanica
FK Sloboda Tuzla 1 : 1 ФК Слобода Ужице
FK Krivaja Cazin 1 : 4 ФК Подриње М.Митровица
Nerazzurri 0 : 1 Lions
Red Devils United 5 : 1 FK Bedem Novi Pazar
FK Novi Beograd 6 : 4 Fenerbahce
Beogradski Sindikat 5 : 0 Turbo Elita
Boca Seniors 0 : 3 FK Sarajevo
Disidenti BGD 2 : 1 Nottingham Forest F.C.
HNK Hajduk Split 0 : 4 Gospoda
FK Novi Pazar 2 : 3 FK Sloga Leskovac
Round 13
FK Sloga Leskovac 2 : 5 F.C. Internazionale
Gospoda 3 : 1 FK Novi Pazar
Nottingham Forest F.C. 1 : 1 HNK Hajduk Split
FK Sarajevo 4 : 2 Disidenti BGD
Turbo Elita 0 : 3 Boca Seniors
Fenerbahce 2 : 1 Beogradski Sindikat
FK Bedem Novi Pazar 0 : 5 FK Novi Beograd
Lions 3 : 2 Red Devils United
ФК Подриње М.Митровица 2 : 0 Nerazzurri
ФК Слобода Ужице 2 : 5 FK Krivaja Cazin
FK Jošanica 0 : 2 FK Sloboda Tuzla
ФК Црвена Звезда 8 : 3 MM Zemun
Round 14
F.C. Internazionale 3 : 0 MM Zemun
FK Sloboda Tuzla 2 : 2 ФК Црвена Звезда
FK Krivaja Cazin 6 : 1 FK Jošanica
Nerazzurri 0 : 3 ФК Слобода Ужице
Red Devils United 1 : 3 ФК Подриње М.Митровица
FK Novi Beograd 4 : 5 Lions
Beogradski Sindikat 1 : 0 FK Bedem Novi Pazar
Boca Seniors 2 : 3 Fenerbahce
Disidenti BGD 2 : 2 Turbo Elita
HNK Hajduk Split 1 : 7 FK Sarajevo
FK Novi Pazar 2 : 2 Nottingham Forest F.C.
FK Sloga Leskovac 1 : 4 Gospoda
Round 15
Gospoda 3 : 1 F.C. Internazionale
Nottingham Forest F.C. 0 : 2 FK Sloga Leskovac
FK Sarajevo 3 : 1 FK Novi Pazar
Turbo Elita 0 : 2 HNK Hajduk Split
Fenerbahce 4 : 0 Disidenti BGD
FK Bedem Novi Pazar 4 : 0 Boca Seniors
Lions 5 : 3 Beogradski Sindikat
ФК Подриње М.Митровица 4 : 2 FK Novi Beograd
ФК Слобода Ужице 3 : 1 Red Devils United
FK Jošanica 2 : 2 Nerazzurri
ФК Црвена Звезда 2 : 1 FK Krivaja Cazin
MM Zemun 4 : 4 FK Sloboda Tuzla
Round 16
F.C. Internazionale 4 : 2 FK Sloboda Tuzla
FK Krivaja Cazin 3 : 3 MM Zemun
Nerazzurri 1 : 5 ФК Црвена Звезда
Red Devils United 4 : 2 FK Jošanica
FK Novi Beograd 2 : 3 ФК Слобода Ужице
Beogradski Sindikat 1 : 1 ФК Подриње М.Митровица
Boca Seniors 0 : 3 Lions
Disidenti BGD 1 : 2 FK Bedem Novi Pazar
HNK Hajduk Split 1 : 5 Fenerbahce
FK Novi Pazar 5 : 1 Turbo Elita
FK Sloga Leskovac 3 : 3 FK Sarajevo
Gospoda 3 : 1 Nottingham Forest F.C.
Round 17
Nottingham Forest F.C. 0 : 3 F.C. Internazionale
FK Sarajevo 1 : 6 Gospoda
Turbo Elita 2 : 3 FK Sloga Leskovac
Fenerbahce 1 : 0 FK Novi Pazar
FK Bedem Novi Pazar 2 : 2 HNK Hajduk Split
Lions 2 : 1 Disidenti BGD
ФК Подриње М.Митровица 3 : 0 Boca Seniors
ФК Слобода Ужице 0 : 1 Beogradski Sindikat
FK Jošanica 0 : 5 FK Novi Beograd
ФК Црвена Звезда 3 : 1 Red Devils United
MM Zemun 0 : 0 Nerazzurri
FK Sloboda Tuzla 2 : 2 FK Krivaja Cazin
Round 18
F.C. Internazionale 2 : 2 FK Krivaja Cazin
Nerazzurri 1 : 4 FK Sloboda Tuzla
Red Devils United 2 : 0 MM Zemun
FK Novi Beograd 4 : 3 ФК Црвена Звезда
Beogradski Sindikat 1 : 0 FK Jošanica
Boca Seniors 2 : 4 ФК Слобода Ужице
Disidenti BGD 0 : 4 ФК Подриње М.Митровица
HNK Hajduk Split 2 : 4 Lions
FK Novi Pazar 5 : 3 FK Bedem Novi Pazar
FK Sloga Leskovac 0 : 5 Fenerbahce
Gospoda 8 : 1 Turbo Elita
Nottingham Forest F.C. 3 : 1 FK Sarajevo
Round 19
FK Sarajevo 3 : 0 F.C. Internazionale
Turbo Elita 1 : 3 Nottingham Forest F.C.
Fenerbahce 2 : 5 Gospoda
FK Bedem Novi Pazar 4 : 4 FK Sloga Leskovac
Lions 0 : 3 FK Novi Pazar
ФК Подриње М.Митровица 4 : 1 HNK Hajduk Split
ФК Слобода Ужице 7 : 1 Disidenti BGD
FK Jošanica 3 : 1 Boca Seniors
ФК Црвена Звезда 3 : 1 Beogradski Sindikat
MM Zemun 2 : 5 FK Novi Beograd
FK Sloboda Tuzla 0 : 1 Red Devils United
FK Krivaja Cazin 3 : 1 Nerazzurri
Round 20
F.C. Internazionale 1 : 2 Nerazzurri
Red Devils United 1 : 1 FK Krivaja Cazin
FK Novi Beograd 2 : 1 FK Sloboda Tuzla
Beogradski Sindikat 3 : 0 MM Zemun
Boca Seniors 0 : 2 ФК Црвена Звезда
Disidenti BGD 0 : 3 FK Jošanica
HNK Hajduk Split 3 : 4 ФК Слобода Ужице
FK Novi Pazar 0 : 4 ФК Подриње М.Митровица
FK Sloga Leskovac 4 : 4 Lions
Gospoda 6 : 1 FK Bedem Novi Pazar
Nottingham Forest F.C. 0 : 1 Fenerbahce
FK Sarajevo 3 : 4 Turbo Elita
Round 21
Turbo Elita 0 : 4 F.C. Internazionale
Fenerbahce 2 : 3 FK Sarajevo
FK Bedem Novi Pazar 2 : 3 Nottingham Forest F.C.
Lions 2 : 3 Gospoda
ФК Подриње М.Митровица 4 : 1 FK Sloga Leskovac
ФК Слобода Ужице 5 : 0 FK Novi Pazar
FK Jošanica 3 : 1 HNK Hajduk Split
ФК Црвена Звезда 3 : 0 Disidenti BGD
MM Zemun 1 : 1 Boca Seniors
FK Sloboda Tuzla 1 : 4 Beogradski Sindikat
FK Krivaja Cazin 1 : 5 FK Novi Beograd
Nerazzurri 3 : 0 Red Devils United
Round 22
F.C. Internazionale 4 : 2 Red Devils United
FK Novi Beograd 3 : 2 Nerazzurri
Beogradski Sindikat 4 : 5 FK Krivaja Cazin
Boca Seniors 1 : 0 FK Sloboda Tuzla
Disidenti BGD 2 : 0 MM Zemun
HNK Hajduk Split 4 : 0 ФК Црвена Звезда
FK Novi Pazar 3 : 1 FK Jošanica
FK Sloga Leskovac 2 : 4 ФК Слобода Ужице
Gospoda 5 : 1 ФК Подриње М.Митровица
Nottingham Forest F.C. 0 : 0 Lions
FK Sarajevo 3 : 2 FK Bedem Novi Pazar
Turbo Elita 2 : 7 Fenerbahce
Round 23
Fenerbahce 1 : 3 F.C. Internazionale
FK Bedem Novi Pazar 5 : 2 Turbo Elita
Lions 2 : 2 FK Sarajevo
ФК Подриње М.Митровица 4 : 1 Nottingham Forest F.C.
ФК Слобода Ужице 6 : 2 Gospoda
FK Jošanica 1 : 5 FK Sloga Leskovac
ФК Црвена Звезда 4 : 2 FK Novi Pazar
MM Zemun 1 : 2 HNK Hajduk Split
FK Sloboda Tuzla 0 : 1 Disidenti BGD
FK Krivaja Cazin 1 : 2 Boca Seniors
Nerazzurri 2 : 0 Beogradski Sindikat
Red Devils United 4 : 5 FK Novi Beograd
Round 24
F.C. Internazionale 5 : 2 FK Novi Beograd
Red Devils United 3 : 2 Beogradski Sindikat
Nerazzurri 3 : 1 Boca Seniors
FK Krivaja Cazin 3 : 2 Disidenti BGD
FK Sloboda Tuzla 0 : 0 HNK Hajduk Split
MM Zemun 1 : 2 FK Novi Pazar
ФК Црвена Звезда 1 : 4 FK Sloga Leskovac
FK Jošanica 1 : 1 Gospoda
ФК Слобода Ужице 4 : 0 Nottingham Forest F.C.
ФК Подриње М.Митровица 2 : 3 FK Sarajevo
Lions 6 : 2 Turbo Elita
FK Bedem Novi Pazar 1 : 4 Fenerbahce
Round 25
FK Bedem Novi Pazar 1 : 6 F.C. Internazionale
Fenerbahce 3 : 2 Lions
Turbo Elita 0 : 6 ФК Подриње М.Митровица
FK Sarajevo 2 : 1 ФК Слобода Ужице
Nottingham Forest F.C. 1 : 3 FK Jošanica
Gospoda 2 : 1 ФК Црвена Звезда
FK Sloga Leskovac 5 : 5 MM Zemun
FK Novi Pazar 6 : 0 FK Sloboda Tuzla
HNK Hajduk Split 4 : 1 FK Krivaja Cazin
Disidenti BGD 0 : 2 Nerazzurri
Boca Seniors 1 : 3 Red Devils United
Beogradski Sindikat 2 : 3 FK Novi Beograd
Round 26
F.C. Internazionale 5 : 3 Beogradski Sindikat
FK Novi Beograd 5 : 3 Boca Seniors
Red Devils United 5 : 1 Disidenti BGD
Nerazzurri 1 : 2 HNK Hajduk Split
FK Krivaja Cazin 3 : 2 FK Novi Pazar
FK Sloboda Tuzla 3 : 1 FK Sloga Leskovac
MM Zemun 1 : 6 Gospoda
ФК Црвена Звезда 1 : 1 Nottingham Forest F.C.
FK Jošanica 2 : 4 FK Sarajevo
ФК Слобода Ужице 4 : 0 Turbo Elita
ФК Подриње М.Митровица 2 : 0 Fenerbahce
Lions 4 : 1 FK Bedem Novi Pazar
Round 27
Lions 2 : 3 F.C. Internazionale
FK Bedem Novi Pazar 0 : 2 ФК Подриње М.Митровица
Fenerbahce 0 : 3 ФК Слобода Ужице
Turbo Elita 2 : 5 FK Jošanica
FK Sarajevo 3 : 3 ФК Црвена Звезда
Nottingham Forest F.C. 6 : 2 MM Zemun
Gospoda 3 : 0 FK Sloboda Tuzla
FK Sloga Leskovac 2 : 3 FK Krivaja Cazin
FK Novi Pazar 1 : 2 Nerazzurri
HNK Hajduk Split 3 : 3 Red Devils United
Disidenti BGD 2 : 1 FK Novi Beograd
Boca Seniors 1 : 1 Beogradski Sindikat
Round 28
F.C. Internazionale 2 : 0 Boca Seniors
Beogradski Sindikat 1 : 1 Disidenti BGD
FK Novi Beograd 1 : 2 HNK Hajduk Split
Red Devils United 2 : 0 FK Novi Pazar
Nerazzurri 3 : 3 FK Sloga Leskovac
FK Krivaja Cazin 1 : 5 Gospoda
FK Sloboda Tuzla 6 : 2 Nottingham Forest F.C.
MM Zemun 1 : 4 FK Sarajevo
ФК Црвена Звезда 6 : 1 Turbo Elita
FK Jošanica 1 : 7 Fenerbahce
ФК Слобода Ужице 5 : 2 FK Bedem Novi Pazar
ФК Подриње М.Митровица 3 : 6 Lions
Round 29
ФК Подриње М.Митровица 3 : 1 F.C. Internazionale
Lions 0 : 1 ФК Слобода Ужице
FK Bedem Novi Pazar 1 : 3 FK Jošanica
Fenerbahce 1 : 1 ФК Црвена Звезда
Turbo Elita 5 : 2 MM Zemun
FK Sarajevo 2 : 1 FK Sloboda Tuzla
Nottingham Forest F.C. 1 : 6 FK Krivaja Cazin
Gospoda 3 : 1 Nerazzurri
FK Sloga Leskovac 3 : 1 Red Devils United
FK Novi Pazar 1 : 2 FK Novi Beograd
HNK Hajduk Split 2 : 1 Beogradski Sindikat
Disidenti BGD 1 : 4 Boca Seniors
Round 30
F.C. Internazionale 3 : 3 Disidenti BGD
Boca Seniors 2 : 4 HNK Hajduk Split
Beogradski Sindikat 2 : 1 FK Novi Pazar
FK Novi Beograd 2 : 1 FK Sloga Leskovac
Red Devils United 3 : 7 Gospoda
Nerazzurri 2 : 2 Nottingham Forest F.C.
FK Krivaja Cazin 1 : 1 FK Sarajevo
FK Sloboda Tuzla 3 : 3 Turbo Elita
MM Zemun 1 : 4 Fenerbahce
ФК Црвена Звезда 5 : 0 FK Bedem Novi Pazar
FK Jošanica 2 : 1 Lions
ФК Слобода Ужице 1 : 2 ФК Подриње М.Митровица
Round 31
ФК Слобода Ужице 2 : 1 F.C. Internazionale
ФК Подриње М.Митровица 3 : 2 FK Jošanica
Lions 0 : 3 ФК Црвена Звезда
FK Bedem Novi Pazar 3 : 2 MM Zemun
Fenerbahce 3 : 0 FK Sloboda Tuzla
Turbo Elita 1 : 4 FK Krivaja Cazin
FK Sarajevo 1 : 3 Nerazzurri
Nottingham Forest F.C. 3 : 4 Red Devils United
Gospoda 4 : 1 FK Novi Beograd
FK Sloga Leskovac 3 : 4 Beogradski Sindikat
FK Novi Pazar 3 : 2 Boca Seniors
HNK Hajduk Split 1 : 3 Disidenti BGD
Round 32
F.C. Internazionale 3 : 2 HNK Hajduk Split
Disidenti BGD 1 : 1 FK Novi Pazar
Boca Seniors 3 : 1 FK Sloga Leskovac
Beogradski Sindikat 2 : 5 Gospoda
FK Novi Beograd 1 : 1 Nottingham Forest F.C.
Red Devils United 3 : 1 FK Sarajevo
Nerazzurri 4 : 3 Turbo Elita
FK Krivaja Cazin 1 : 3 Fenerbahce
FK Sloboda Tuzla 3 : 5 FK Bedem Novi Pazar
MM Zemun 2 : 4 Lions
ФК Црвена Звезда 0 : 1 ФК Подриње М.Митровица
FK Jošanica 2 : 5 ФК Слобода Ужице
Round 33
FK Jošanica 0 : 8 F.C. Internazionale
ФК Слобода Ужице 3 : 4 ФК Црвена Звезда
ФК Подриње М.Митровица 3 : 1 MM Zemun
Lions 2 : 3 FK Sloboda Tuzla
FK Bedem Novi Pazar 1 : 3 FK Krivaja Cazin
Fenerbahce 3 : 0 Nerazzurri
Turbo Elita 0 : 4 Red Devils United
FK Sarajevo 1 : 1 FK Novi Beograd
Nottingham Forest F.C. 3 : 1 Beogradski Sindikat
Gospoda 4 : 2 Boca Seniors
FK Sloga Leskovac 1 : 2 Disidenti BGD
FK Novi Pazar 4 : 1 HNK Hajduk Split
Round 34
F.C. Internazionale 0 : 4 FK Novi Pazar
HNK Hajduk Split 4 : 2 FK Sloga Leskovac
Disidenti BGD 2 : 5 Gospoda
Boca Seniors 0 : 1 Nottingham Forest F.C.
Beogradski Sindikat 1 : 5 FK Sarajevo
FK Novi Beograd 3 : 2 Turbo Elita
Red Devils United 0 : 1 Fenerbahce
Nerazzurri 4 : 1 FK Bedem Novi Pazar
FK Krivaja Cazin 2 : 3 Lions
FK Sloboda Tuzla 0 : 3 ФК Подриње М.Митровица
MM Zemun 0 : 2 ФК Слобода Ужице
ФК Црвена Звезда 4 : 2 FK Jošanica
Round 35
ФК Црвена Звезда 2 : 3 F.C. Internazionale
FK Jošanica 5 : 2 MM Zemun
ФК Слобода Ужице 2 : 2 FK Sloboda Tuzla
ФК Подриње М.Митровица 4 : 0 FK Krivaja Cazin
Lions 3 : 4 Nerazzurri
FK Bedem Novi Pazar 4 : 2 Red Devils United
Fenerbahce 3 : 5 FK Novi Beograd
Turbo Elita 1 : 3 Beogradski Sindikat
FK Sarajevo 2 : 2 Boca Seniors
Nottingham Forest F.C. 1 : 1 Disidenti BGD
Gospoda 2 : 0 HNK Hajduk Split
FK Sloga Leskovac 0 : 6 FK Novi Pazar
Round 36
F.C. Internazionale 2 : 3 FK Sloga Leskovac
FK Novi Pazar 2 : 6 Gospoda
HNK Hajduk Split 4 : 3 Nottingham Forest F.C.
Disidenti BGD 0 : 3 FK Sarajevo
Boca Seniors 4 : 1 Turbo Elita
Beogradski Sindikat 2 : 4 Fenerbahce
FK Novi Beograd 2 : 4 FK Bedem Novi Pazar
Red Devils United 0 : 0 Lions
Nerazzurri 0 : 2 ФК Подриње М.Митровица
FK Krivaja Cazin 2 : 2 ФК Слобода Ужице
FK Sloboda Tuzla 2 : 5 FK Jošanica
MM Zemun 0 : 3 ФК Црвена Звезда
Round 37
MM Zemun 1 : 1 F.C. Internazionale
ФК Црвена Звезда 1 : 3 FK Sloboda Tuzla
FK Jošanica 2 : 5 FK Krivaja Cazin
ФК Слобода Ужице 5 : 3 Nerazzurri
ФК Подриње М.Митровица 5 : 1 Red Devils United
Lions 3 : 4 FK Novi Beograd
FK Bedem Novi Pazar 0 : 3 Beogradski Sindikat
Fenerbahce 5 : 2 Boca Seniors
Turbo Elita 0 : 5 Disidenti BGD
FK Sarajevo 3 : 2 HNK Hajduk Split
Nottingham Forest F.C. 4 : 0 FK Novi Pazar
Gospoda 7 : 2 FK Sloga Leskovac
Round 38
F.C. Internazionale 3 : 6 Gospoda
FK Sloga Leskovac 3 : 2 Nottingham Forest F.C.
FK Novi Pazar 2 : 5 FK Sarajevo
HNK Hajduk Split 3 : 0 Turbo Elita
Disidenti BGD 0 : 1 Fenerbahce
Boca Seniors 4 : 6 FK Bedem Novi Pazar
Beogradski Sindikat 0 : 2 Lions
FK Novi Beograd 3 : 4 ФК Подриње М.Митровица
Red Devils United 1 : 1 ФК Слобода Ужице
Nerazzurri 3 : 0 FK Jošanica
FK Krivaja Cazin 4 : 2 ФК Црвена Звезда
FK Sloboda Tuzla 4 : 2 MM Zemun
Round 39
FK Sloboda Tuzla 3 : 2 F.C. Internazionale
MM Zemun 3 : 5 FK Krivaja Cazin
ФК Црвена Звезда 3 : 1 Nerazzurri
FK Jošanica 5 : 0 Red Devils United
ФК Слобода Ужице 1 : 0 FK Novi Beograd
ФК Подриње М.Митровица 3 : 2 Beogradski Sindikat
Lions 5 : 2 Boca Seniors
FK Bedem Novi Pazar 1 : 2 Disidenti BGD
Fenerbahce 2 : 1 HNK Hajduk Split
Turbo Elita 3 : 6 FK Novi Pazar
FK Sarajevo 2 : 3 FK Sloga Leskovac
Nottingham Forest F.C. 3 : 2 Gospoda
Round 40
F.C. Internazionale 1 : 4 Nottingham Forest F.C.
Gospoda 2 : 2 FK Sarajevo
FK Sloga Leskovac 1 : 2 Turbo Elita
FK Novi Pazar 2 : 5 Fenerbahce
HNK Hajduk Split 2 : 1 FK Bedem Novi Pazar
Disidenti BGD 1 : 2 Lions
Boca Seniors 0 : 6 ФК Подриње М.Митровица
Beogradski Sindikat 3 : 1 ФК Слобода Ужице
FK Novi Beograd 6 : 3 FK Jošanica
Red Devils United 1 : 5 ФК Црвена Звезда
Nerazzurri 3 : 0 MM Zemun
FK Krivaja Cazin 5 : 2 FK Sloboda Tuzla
Round 41
FK Krivaja Cazin 1 : 1 F.C. Internazionale
FK Sloboda Tuzla 2 : 1 Nerazzurri
MM Zemun 0 : 4 Red Devils United
ФК Црвена Звезда 1 : 0 FK Novi Beograd
FK Jošanica 1 : 3 Beogradski Sindikat
ФК Слобода Ужице 4 : 3 Boca Seniors
ФК Подриње М.Митровица 3 : 2 Disidenti BGD
Lions 1 : 1 HNK Hajduk Split
FK Bedem Novi Pazar 1 : 2 FK Novi Pazar
Fenerbahce 6 : 4 FK Sloga Leskovac
Turbo Elita 1 : 6 Gospoda
FK Sarajevo 3 : 0 Nottingham Forest F.C.
Round 42
F.C. Internazionale 2 : 2 FK Sarajevo
Nottingham Forest F.C. 2 : 2 Turbo Elita
Gospoda 5 : 2 Fenerbahce
FK Sloga Leskovac 1 : 1 FK Bedem Novi Pazar
FK Novi Pazar 0 : 0 Lions
HNK Hajduk Split 1 : 1 ФК Подриње М.Митровица
Disidenti BGD 0 : 3 ФК Слобода Ужице
Boca Seniors 3 : 0 FK Jošanica
Beogradski Sindikat 2 : 4 ФК Црвена Звезда
FK Novi Beograd 1 : 0 MM Zemun
Red Devils United 3 : 1 FK Sloboda Tuzla
Nerazzurri 1 : 2 FK Krivaja Cazin
Round 43
Nerazzurri 1 : 4 F.C. Internazionale
FK Krivaja Cazin 4 : 2 Red Devils United
FK Sloboda Tuzla 2 : 0 FK Novi Beograd
MM Zemun 0 : 1 Beogradski Sindikat
ФК Црвена Звезда 2 : 1 Boca Seniors
FK Jošanica 4 : 2 Disidenti BGD
ФК Слобода Ужице 0 : 0 HNK Hajduk Split
ФК Подриње М.Митровица 7 : 0 FK Novi Pazar
Lions 3 : 3 FK Sloga Leskovac
FK Bedem Novi Pazar 2 : 5 Gospoda
Fenerbahce 3 : 0 Nottingham Forest F.C.
Turbo Elita 2 : 6 FK Sarajevo
Round 44
F.C. Internazionale 4 : 0 Turbo Elita
FK Sarajevo 0 : 2 Fenerbahce
Nottingham Forest F.C. 1 : 0 FK Bedem Novi Pazar
Gospoda 4 : 2 Lions
FK Sloga Leskovac 3 : 5 ФК Подриње М.Митровица
FK Novi Pazar 1 : 2 ФК Слобода Ужице
HNK Hajduk Split 1 : 2 FK Jošanica
Disidenti BGD 0 : 1 ФК Црвена Звезда
Boca Seniors 1 : 0 MM Zemun
Beogradski Sindikat 2 : 1 FK Sloboda Tuzla
FK Novi Beograd 2 : 1 FK Krivaja Cazin
Red Devils United 3 : 1 Nerazzurri
Round 45
Red Devils United 0 : 1 F.C. Internazionale
Nerazzurri 1 : 2 FK Novi Beograd
FK Krivaja Cazin 3 : 4 Beogradski Sindikat
FK Sloboda Tuzla 1 : 1 Boca Seniors
MM Zemun 1 : 4 Disidenti BGD
ФК Црвена Звезда 1 : 2 HNK Hajduk Split
FK Jošanica 4 : 2 FK Novi Pazar
ФК Слобода Ужице 3 : 2 FK Sloga Leskovac
ФК Подриње М.Митровица 3 : 1 Gospoda
Lions 4 : 2 Nottingham Forest F.C.
FK Bedem Novi Pazar 2 : 6 FK Sarajevo
Fenerbahce 4 : 2 Turbo Elita
Round 46
F.C. Internazionale 5 : 3 Fenerbahce
Turbo Elita 4 : 5 FK Bedem Novi Pazar
FK Sarajevo 2 : 4 Lions
Nottingham Forest F.C. 0 : 5 ФК Подриње М.Митровица
Gospoda 3 : 0 ФК Слобода Ужице
FK Sloga Leskovac 1 : 4 FK Jošanica
FK Novi Pazar 0 : 2 ФК Црвена Звезда
HNK Hajduk Split 1 : 0 MM Zemun
Disidenti BGD 2 : 3 FK Sloboda Tuzla
Boca Seniors 2 : 0 FK Krivaja Cazin
Beogradski Sindikat 1 : 2 Nerazzurri
FK Novi Beograd 0 : 0 Red Devils United