Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Obaveštenja

Poštovani menadžeri,

otvorena su kola iz naredne nedelje. U narednih par dana biće upisani službeni rezultati za prvu nedelju takmičenja.

Timovi kojima je otvorena polusezona: Boca Seniors, BSK Borča, Disidenti, FK Grdica Kraljevo

 

Srdačan pozdrav i srećno!

PSML UO, 17.10.2019 14:14


Pogledajte ranija obavestenja

Zvezde nedelje - D1

Andrea Belotti
:5 :1
CF (84), 20.12.1993, 30 Mil.
Harry Kane
:2 :2
CF (90), 28.07.1993, 150 Mil.
Mario Mandzukic
:2 :2
CF (84), 21.05.1986, 20 Mil.
Ante Rebic
:2 :1
SS (82), 21.09.1993, 35 Mil.
Marko Arnautovic
:2 :1
CF (82), 19.04.1989, 32 Mil.

Zvezde nedelje - D2

Raniel
:5 :4
CF (75), 11.06.1996, 0.8 Mil.
Sergio Agüero
:4 :0
CF (91), 02.06.1988, 80 Mil.
Raúl Jiménez
:3 :2
CF (83), 05.05.1991, 35 Mil.
Wesley
:4 :0
CF (81), 26.11.1996, 20 Mil.
Fedor Smolov
:4 :0
CF (80), 09.02.1990, 11 Mil.

Zvezde nedelje - D3

Mariano Díaz
:5 :0
CF (80), 01.08.1993, 5 Mil.
Alan
:2 :0
CF (77), 10.07.1989, 8 Mil.
Artem Dzyuba
:2 :3
CF (81), 22.08.1988, 16 Mil.
Abderazak Hamdallah
:3 :1
CF (79), 17.12.1990, 5.5 Mil.
Heung
:3 :1
LWF (86), 08.07.1992, 65 Mil.

Transferi

L. LÓPEZ
5 Mil.
20.10.2019
Ignacio Pussetto
15 Mil.
19.10.2019
Emre Akbaba
3.5 Mil.
19.10.2019
Falcao
20 Mil.
19.10.2019
Facundo Cobos
0.25 Mil.
18.10.2019

Rezultati D1

22. Oct 08:12
5. kolo
4-1
22. Oct 07:38
7. kolo
2-2
21. Oct 22:43
1. kolo
4-2
21. Oct 22:42
4. kolo
2-2
21. Oct 22:27
6. kolo
3-2
21. Oct 20:51
8. kolo
2-2
21. Oct 20:00
5. kolo
3-2
21. Oct 19:54
3. kolo
3-3
21. Oct 19:33
7. kolo
1-2
21. Oct 18:51
6. kolo
1-2
21. Oct 18:29
8. kolo
0-4
21. Oct 12:24
5. kolo
6-1
20. Oct 23:46
5. kolo
4-2
20. Oct 23:17
6. kolo
2-3
20. Oct 22:27
7. kolo
2-1
20. Oct 22:26
8. kolo
1-1
20. Oct 22:08
6. kolo
3-4
20. Oct 15:30
4. kolo
2-3
20. Oct 15:25
8. kolo
3-2
20. Oct 10:56
8. kolo
1-2

Rezultati D2

22. Oct 00:18
6. kolo
4-3
21. Oct 23:40
5. kolo
0-2
21. Oct 23:31
3. kolo
1-2
21. Oct 22:25
5. kolo
2-1
21. Oct 20:23
6. kolo
1-1
21. Oct 20:22
2. kolo
1-1
21. Oct 20:04
8. kolo
3-0
21. Oct 19:22
7. kolo
4-3
21. Oct 14:14
6. kolo
1-3
20. Oct 23:54
7. kolo
1-1
20. Oct 22:09
8. kolo
2-1
20. Oct 18:46
5. kolo
2-1
20. Oct 17:58
8. kolo
2-2
20. Oct 17:11
4. kolo
2-0
20. Oct 16:26
6. kolo
0-3
20. Oct 13:42
5. kolo
3-3
19. Oct 20:30
1. kolo
2-3
19. Oct 13:42
3. kolo
4-2
19. Oct 12:34
2. kolo
0-0
19. Oct 02:08
7. kolo
3-3

Rezultati D3

22. Oct 08:25
6. kolo
1-1
22. Oct 01:36
16. kolo
1-1
21. Oct 23:23
7. kolo
1-1
21. Oct 23:09
8. kolo
0-5
21. Oct 22:14
5. kolo
2-4
21. Oct 02:35
8. kolo
0-0
19. Oct 22:48
7. kolo
2-1
19. Oct 22:36
6. kolo
2-0
19. Oct 22:28
6. kolo
2-2
19. Oct 22:21
5. kolo
1-2
19. Oct 22:07
8. kolo
2-0
19. Oct 21:37
8. kolo
1-3
19. Oct 20:25
7. kolo
2-0
19. Oct 19:51
8. kolo
2-1
19. Oct 10:21
5. kolo
2-2
19. Oct 01:20
6. kolo
3-1
18. Oct 22:08
5. kolo
1-1
17. Oct 23:41
3. kolo
1-1
17. Oct 23:14
1. kolo
1-0
17. Oct 22:32
6. kolo
0-1

Rezultati Kup

22. Oct 10:51
F grupa
2-1
22. Oct 10:49
F grupa
3-1
22. Oct 08:31
E grupa
0-2
22. Oct 01:34
E grupa
1-7
22. Oct 00:45
G grupa
3-3
22. Oct 00:43
G grupa
1-0
22. Oct 00:42
H grupa
1-0
22. Oct 00:29
G grupa
9-1
21. Oct 23:33
A grupa
0-2
21. Oct 23:12
B grupa
2-3
21. Oct 22:58
A grupa
2-1
21. Oct 21:40
C grupa
0-1
21. Oct 21:20
F grupa
3-2
21. Oct 21:09
A grupa
4-2
21. Oct 21:07
F grupa
1-6
21. Oct 20:49
A grupa
2-2
21. Oct 20:04
A grupa
2-3
21. Oct 16:04
F grupa
0-0
21. Oct 00:56
H grupa
3-2
20. Oct 23:59
B grupa
0-5